Karton Köşebent

Karton Köşebent Nedir?

Kağıt köşebent, dış ambalajlamanın vazgeçilmez ürünlerinden biridir. %100 geri dönüşümlü kağıt ürünlerden üretilmiş doğa dostu bir üründür.

Karton Köşebent Nerelerde Kullanılır?

Kolilerin palet üzerine dizilerek sevk edilmesi esnasında paletin üzerinden dağılmasını engellemek, kolileri çarpma ve ya devrilme gibi dış etkenlerden korumak için kullanılır. Depolama esnasında birim alandan maksimum faydalanmak amacı ile palet üzerine üst üste istiflenen kolilerin normalden çok daha fazla sayıda üst üste istiflenebilmesi için karton köşebent yararlı bir üründür.
Bazı büyük ebatlı kolilerin iç köşelerine uygulanarak kolilerin mukavemetini kat kat artırır. Köşeli olmayan oval ya da yuvarlak rulo şeklindeki ürünlerin kenar ve köşelerini korumak için çentikli karton köşebentler kullanılır.

Ambalaj Şekli Nedir?

1 paket köşebent 25 adettir. Yani 25’li paketlerde dilediğiniz uzunlukta kesilerek size sunulur. Örneğin üst üste dizdiğinizde 1,80mt. yüksekliğinde 200 adet paleti dolduracak miktarda koliniz var. Her bir paletin köşesine uygulayacağınız karton köşebentlerden 200*4=800 adet ihtiyacınız var. 800/25=32 paket 1,80mt. uzunluğunda karton köşebent sipariş edebilirsiniz.

Sipariş Teslim Süresi Ne Kadardır?

Köşebentlerin ebatları size özel olduğu için siparişinizin kısa da olsa bir üretim süreci olacaktır. Bu üretim süreci ortalama 1 hafta civarındadır. Sipariş ettiğiniz karton köşebentler 5-7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.